باکس پالت پلاستیکی

10 / 10
از 1 کاربر

باکس پالت پلاستیکی : باکس پالت پلاستیکی در واقع پالت پلاستیکی میباشد که دیواره ای پلاستیکی بسیار مقاوم  دوره آنرا احاطه کرده است.زمانی که محصولات ما در حجم های کوچک و تعداد زیاد میباشد برای عدم جا به جایی محصولات و سلامتی بیشتر محصولات از باکس پالت پلاستیکی استفاده میکنیم. باکس پالت پلاستیکی برای مصارف گوناگونی استفاده میشود و انواع مختلفی دارد. باکس پالت پلاستیکی که دارای هواکش هستن بیشتر برای جا به جایی و نگهداری موادی همچون میوه ها و... استفاده میشوند که نیاز به جا به جایی هوا و اکسیژن دارند.تمامی باکس پالت های تولید شده توسط ما از بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها و روش ها , تولید شده است.

ایران پلاستیک از تامین کنندگان انواع باکس پالت پلاستیکی در کشورمان است که محصولاتی با کیفیت را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد.

برای حمل و نقل و انبارداری به وسیله های نیاز است تا بتوان محصولات را به صورت مرتب و منظم در کنار هم قرار داد و بدین وسیله محصولات در حین جابجایی دچار صدمه نگردد برای همین انواع پالت و باکس پالت تولید شدند که در انواعی که ابعاد مختلفی دارند با توجه به نوع محصولات می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

باکس پالت پلاستیکی

 باکس پالت پلاستیکی، باکسی مکعبی شکل است و دیواره های بلندی نسبت به پالت دارد و همینطور  از مقاومت بالایی برخوردار است. باکس پالت پلاستیکی دارای دیواره های شبکه ای می باشد که دلیل شبکه بودن دیواره های باکس پالت، کمتر کردن حجم دیواره و سبک نمودن باکس پالت می باشد که بتواند در کنار مقاومت بالا ، وزن های مختلف محصولات را تحمل کند و بتواند وزن کمتری هم داشته باشد. به وسیله ی باکس پالت می توان انواع کالا های مختلف را جابجا و حمل و نقل نمود. باکس پالت پلاستیکی دارای ورودی هایی است که به وسیله آن می توان این باکس ها را با استفاده از لیفتراک جابجا کرد و با چیدن باکس پالت ها در کنار هم می توان انباری مرتب را به وجود آورد.

کاربرد باکس پالت پلاستیکی

به طور کلی باکس پالت ها در جنس چوب ، فلز و پلاستیک ساخته می شوند که در گذشته از باکس پالت های چوبی و فلزی بسیار استفاده می‌شد اما به دلیل فرسودگی زودهنگام پالت های چوبی و همچنین زنگ زدگی در پالت های فلزی، امروزه استفاده از پالت های پلاستیکی بیشتر است. باکس پالت پلاستیکی از جنس مرغوب ساخته می‌شود که از مواد شیمیایی پلی اتیلن می باشد بنابراین مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین باکس پالت ها پس از استفاده می توانند به فروش برسند. انواع باکس پالت پلاستیکی با توجه به تنوع محصولات در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و شما می توانید این محصول را به صورت نو و یا دست دوم خریداری نمایید.

 بسیاری از تولیدکنندگان محصولات مختلف از باکس پالت پلاستیکی را برای نگهداری محصولات خود استفاده می کنند و به دلیل کاربرد گسترده ی این وسیله، برای کاهش هزینه ها آن را به صورت کار کرده و دست دوم خریداری می‌نمایند. باکس پالت ها آنقدری مقاومت دارند که در طول چندین بار استفاده ، شکل ظاهری خود را از دست نداده و مدت ها می‌توان از آن استفاده کرد.باکس پالت پلاستیکی موجب می شود که محصولات با زمین تماس نداشته باشند و از نفوذ آلودگی به آن جلوگیری شود و این باکس ها دارای پایه های منحنی شکل به منظور تعادل بیشتر و قرارگیری مناسب می باشند. باکس پالت ها وسیله های بسیار خوبی برای ایجاد بسته بندی هایی برای محصولات می باشند که کالا ها در تعداد مشخص در این باکس ها قرار داده شده و سپس انبار می گردند و می توان با استفاده از لیفتراک نیز باکس ها را جابجا نمود‌

مشخصات و ویژگی های باکس پالت پلاستیک

باکس پالت پلاستیکی در اندازه های مختلف و همچنین در رنگ بندی متنوع به تولید می‌رسد.

مقاومت و استحکام باکس پالت پلاستیکی بسیار بالا بوده و می تواند وزن کالا های مختلف را تحمل کند.

 این وسیله طول عمر بالایی داشته و سال ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورت نیاز نداشتن به باکس پالت ها می توان آن را به فروش رساند و همواره خریدارانی خود را دارد.

 قیمت باکس پالت پلاستیکی بسیار مناسب بوده و با توجه به کارکرد آن بسیار ارزان قیمت است.

 با استفاده از باکس پالت پلاستیکی می توان نگهداری محصولات و انبارداری را نظم بخشید و از آلوده شدن محصولات جلوگیری کرد.

باکس پالت پلاستیکی در برابر انواع مواد شیمیایی و شوینده ها مقاوم می باشد.

 این محصول قابل شستشو بوده و می‌توان آن را ضدعفونی کرد.

 به دلیل بهداشتی بودن این باکس ها می توان در صنعت مواد غذایی به خصوص جابجایی میوه‌ها و غیره از آن استفاده نمود.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول