مخزن پلاستیکی

10 / 10
از 1 کاربر

مخزن پلاستیکی انواع مختلفی دارد که بستگی به نوع مصرف آن ظرفیت ها و ظرافت بدنه تغییر پیدا میکند.با یاری خداوند متعال  توانسته ایم از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده و مشتریان خود را کاملا راضی نگه داریم.مخزن پلاستیکی که توسط تولیدی ما ارائه میشود انواع مختلفی همچون : مخزن پلاستیکی 4 چرخ ,  مخزن پلاستیکی 2 چرخ , و مخزن پلاستیکی بدون چرخ میباشد که هر کدام از این مخازن پلاستیکی خود انواع مختلفی دارند.

ایران پلاستیک از فروشندگان بسیار معتبر مخزن پلاستیکی در کشورمان است که سال‌ها در این زمینه فعالیت دارد و بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان خود به عمل می‌آورد.مخزن های پلاستیکی وسیله هایی هستند که برای نگهداری کالا ها و حمل و نقل آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مخزن پلاستیکی از جنس پلی اتیلن بوده که بسیار مقاوم و مستحکم می باشد بنابراین در زمان طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد. مخزن های پلاستیکی دوام بسیار زیادی داشته و تا سال ها قابل استفاده هستند، از این وسیله می‌توان در مکان‌ های مختلف از جمله تولیدی ها، انبار،ها، کارخانه‌ ها، مدرسه ها، بیمارستان ها و غیره استفاده کرد. این مخزن ها به دلیل بهداشتی بودن در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

مخزن پلاستیکی

طراحی مخزن پلاستیکی به شکل ویژه‌ای است تا بتواند بهترین کارایی را در زمان استفاده داشته باشند. مخزن های پلاستیکی شباهت زیادی به پالت پلاستیکی دارند اما این وسیله دارای دیواره های بلند بوده و می توان محصولات زیادی را در آن جای داد. طراحی دیواره های پلاستیکی به صورت شبکه ای بوده تا بتواند کمترین وزن را داشته باشند و همچنین از پلاستیک بادوام و مرغوب در ساخت این وسیله استفاده می شود تا بتوان مدت‌ها از آن استفاده کرد. این مخزن در دماهای نسبتاً بالا و پایین صدمه نمی بیند، همچنین بهداشتی بوده و در برابر نفوذ باکتری ها مقاوم است. یکی از مزیت‌های بسیار مهم مخزن پلاستیکی در انواع بدون چرخ ، امکان استفاده از لیفتراک برای جابجایی آن است و همچنین در نمونه‌ های چرخ دار می توان آنها را به راحتی جابه جا نمود بنابراین استفاده از این مخزن ها بسیار ساده است و امروزه در بسیاری از مکان‌ های نگهداری محصولات از این مخزن ها به شکل گسترده و فراوان استفاده می شود.

خرید مخزن پلاستیکی با کیفیت

مخزن پلاستیکی وسیله هایی هستند که برای قرار دادن انواع لوازم داخل آن ها مورد استفاده قرار می گیرند که در سایز های مختلف و در انواع ساده و چرخ دار به فروش می‌رسد. مخزن های پلاستیکی توسط مجموعه ایران پلاستیک با قیمت های بسیار مناسبی به شما عرضه می گردد، شما با خرید این مخزن ها می توانید از آن سال ها استفاده نمایید زیرا کیفیت مخزن های پلاستیکی بسیار بالا بوده و می تواند برای شما کاربردی واقع شود. مخزن های پلاستیکی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مخزن های پلاستیکی بهداشتی بوده و می توان برای صنایع مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی نیز از آن استفاده نمود.

مخزن پلاستیکی

برای حمل و جابجایی اجسام و کالا ها می‌توان از مخزن های پلاستیکی به منظور جلوگیری از ریختن و یا صدمه دیدن محصولات استفاده کرد، بدین وسیله با استفاده از مخزن های پلاستیکی می توان جابجایی محصولات را به راحتی انجام داد و با توجه به اینکه این مخزن ها دارای وزن بسیار سبکی هستند استفاده از آن راحت و بی دردسر می باشد. ا

انواع مخزن پلاستیکی

مخزن های پلاستیکی در تنوع بالایی به تولید می‌رسند ، این مخزن ها که از جنس پلی اتیلن هستند و دارای دوام و ماندگاری خیلی خوبیه و می‌توان آن را به صورت دست دوم نیز خریداری نمود. مخزن های پلاستیکی از نظر ابعاد، انواع مختلفی دارند که می‌توان با توجه به محصول مورد نظر خود نوع مناسبی از آن را خریداری کرد.

مخزن های پلاستیکی دارای رنگ بندی بوده و می توان برای هر محصول رنگی را اختصاص داد تا در چیدمان انبار بتوان محصول مورد نظر را به سرعت پیدا کرد‌ مخزن های پلاستیکی قیمت بسیار مناسبی دارند که در مقابل کارایی آن از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود.

برای خرید مخزن پلاستیکی در جنس و کیفیت بسیار عالی می توانید از مرکز ایران پلاستیک خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید این مرکز با ارائه ی بهترین خدمات به شما می تواند محصولات مورد نظرتان را در زمان کوتاه به دستتان برساند.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول