انواع پالت پلاستیکی

9 / 10
از 23 کاربر

پالت پلاستیکی یکی از بهترین ابزار برای انتقال و نگهداری محصولات در راه ها و انبار ها میباشد. پالت پلاستیکی انواع مختلفی دارد که هر کدام بستگی به نوع ظرفیت و تراکم بیشتر پلاستیک برای مصارف سبک و سنگین استفاده میشود. پالت پلاستیکی تولید شده توسط ما با جدیدترین و مدرن ترین دستگاه ها و متد ها تولید شده و با یاری خداوند مشتریان ما از محصولات ما راضی و خرسند هستند.

مجموعه ایران پلاستیک یکی از فروشندگان بزرگ پالت پلاستیکی در کشورمان است که انواع پالت ها را در ابعاد و اندازه های مختلف و تنوع بالا عرضه می‌کند. محصولات این مرکز بسیار باکیفیت بوده و شما با اطمینان کامل می توانید خرید خود را از این مجموعه ی معتبر انجام دهید.

پالت پلاستیکی وسیله هایی هستند که برای انبار کردن محصولات و یا لوازم به کار می روند. با استفاده از پالت ها می توان توسط لیفتراک یا جک دستی کالاها را انبار کرد. پالت ها در انواع پالت چوبی، فلزی و پلاستیکی تولید می‌شوند. پالت های پلاستیکی رایج ترین نوع پالت ها می باشد که از آن استفاده های بسیاری در کارخانجات و کارگاه ها و انبارداری ها انجام می شود.

پالت پلاستیکی

خرید انواع پالت پلاستیکی

 پالت پلاستیکی از انواع پالت هایی است که از آن استفاده ی بسیاری می‌شود و در انواع مختلفی با توجه به نیاز خریداری می گردد این پالت ها که در اندازه های مختلفی تولید می شوند پس از فروش مورد استفاده قرار می‌گیرند و همین طور می‌ توان پالت‌ ها را پس از استفاده نیز به فروش رساند ، زیرا کیفیت این کالا بسیار بالا بوده و انعطاف بسیار خوبی هم دارد و بادوام و ماندگارند.

در گذشته پالت های فلزی و چوبی رواج بیشتری داشتند اما با تولید پالت های پلاستیکی در جنس های مرغوب استفاده از پالت‌ های دیگر بسیار محدود شد و این به دلیل کاربرد آسان تر پالت های پلاستیکی به دلیل وزن سبک شان بوده و همینطور پالت پلاستیکی قیمت بسیار کمی داشته و در طولانی مدت دچار فرسودگی نمی‌شود، شما می توانید این پالت های پلاستیکی را در کیفیت های بسیار بالا از فروشگاه ایران پلاستیک تهیه نمایید، این مرکز انواع پالت ها را در قیمت‌ های بسیار مناسبی به شما عرضه می کند.

مزایای استفاده از انواع پالت پلاستیکی

پالت های پلاستیکی از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و می‌توانند برای لوازم برای محصولات سنگین نیز به کار روند.

این پالت ها زیبا بوده و رنگ بندی دارند و کارایی بسیار زیادی دارد و با استفاده از آن انبارداری بسیار راحت می باشد.

 پالت های پلاستیکی سبک و بهداشتی بوده و با قرار دادن اشیا در داخل آن از برخورد کالاها با زمین جلوگیری خواهد شد.

پالت پلاستیکی

پالت های پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه می باشند بنابر این دوام و طول عمر آنها نیز بالا می باشد.

قیمت پالت پلاستیکی در برابر کارایی فوق العاده آن بسیار ارزان است.

از پالت های پلاستیکی در صنایع مختلفی از جمله مواد غذایی و مواد آرایشی میتوان استفاده کرد همچنین در سردخانه ها و محل بارگیری این پالت ها به چشم می خورد، در کارگاه ها و انبار داری ها نیز پالت های پلاستیکی توانسته اند کاربرد گسترده‌ای را برای ما داشته باشند.

در واقع پالت های چوبی به دلیل شکنندگی زود هنگام ، طول عمر کمتری داشته و همچنین می‌تواند وزن زیادی را برای ما داشته باشد بنابراین حمل و نقل آن مشکل خواهد بود همچنین این پالت ها با نفوذ حشرات به آنها بسیار زود دچار فرسودگی خواهند شد و همین طور پالت های فلزی نیز وزن بسیار بالایی دارند و در قیمت‌ های بالایی خریداری می گردند بنابراین مناسب برای استفاده گسترده نمی باشد، همچنین پالت های فلزی به سرعت دچار زنگ زدگی می شوند در صورتی که پالت های پلاستیکی هیچ کدام از این مشکلات دو نوع دیگر پالت را نداشته و بسیار با دوام و مقاوم است و می‌تواند وزن های بالا را تحمل نماید.

افراد پالت ها را برای انبارداری ها و برای حمل و نقل و چیدن محصولات به صورت مرتب در ماشین های حمل و نقل استفاده می نمایند و پس از پایان استفاده می توانند این پالت ها را به فروش برسانند ، پالت های دست دوم توسط افراد و یا تولیدی ها خریداری می‌ گردد و مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد.

ایران پلاستیک در راستای جلب رضایت مشتریانش، پالت های پلاستیکی را با قیمت های بسیار مناسبی به دست مصرف کنندگان می رساند.

12345مجموع 64 محصول
12345مجموع 64 محصول