پالت پلاستیکی 120*80

10 / 10
از 8 کاربر

پالت پلاستیکی بر خلاف به کار بردن نام پلاستیک در آن از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. پالت پلاستیکی تولید شده توسط ما از مدرن ترین تجهیزات ساخته شده و در ابعاد مختلف و برای مصارف گوناگونی ساخته میشوند.یکی از ابعاد پالت پلاستیکی , پالت پلاستیکی 80*120  سانتیمتر میباشد که خود دارای انواع مختلف و ظرفیت های مختلفی میباشد.

ایران پلاستیک عرضه کننده انواع پالت های پلاستیکی مانند پالت پلاستیکی 120×80 به صورت مستقیم در کشورمان است.

پالت های پلاستیکی از جمله وسیله های بسیار مهم در بخش انبارداری می باشند که به وسیله آن می توان کالاها را به صورت مرتب، حمل و نقل نمود و این پالت ها طول عمر بالایی که دارند و می‌توانند سال ها مورد استفاده قرار گیرند و حتی پس از استفاده می توان آن را به فروش رساند. پالت ها در انواع اندازه ها و رنگ بندی به تولید می رسند. پالت پلاستیکی 120×80 از انواع پر کاربرد پالت های پلاستیکی است که می توانید از این مرکز این پالت را در کیفیت بسیار بالایی خریداری نمایید.

 ایران پلاستیک با ارائه انواع پالت های باکیفیت توانسته رضایت کامل مشتریانش را به خود جلب نمایند، این مرکز فروش انواع پالت ها از جمله پالت پلاستیکی 120×80 را به صورت گسترده انجام می دهد و قیمت های بسیار مناسبی را در جهت کسب رضایت مشتریانش در نظر گرفته است.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول