پالت پلاستیکی 130*110

9 / 10
از 8 کاربر

پالت پلاستیکی را در 3 ابعاد میتوان تقسیم کرد.یکی از ابعاد پر مصرف پالت پلاستیکی , پالت پلاستیکی 110*130 سانتیمتر میباشد که این ابعاد بر اساس تحمل بار و استقامت در برابر وزن به چند نوع تقسیم میشوند.یکی از مزایای پالت پلاستیکی ضد آب بودن آن میباشد که نقش بسیار مهمی را در زمینه عمر و استقامت بیشتر دارد. پالت پلاستیکی بر خلاف نام پلاستیک در دید عموم مردم استقامت بسیار زیادی در برابر سرما و گرما دارد .

ایران پلاستیک از تامین‌کنندگان پالت های پلاستیکی از جمله پالت پلاستیکی 130×110 و سایر ابعاد این پالت ها می باشد که محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش می‌رساند و شما می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

پالت پلاستیکی 130×110 بسیار پرکاربرد بوده و می تواند در بخش صنعت و انبارداری بسیار مهم واقع شود ، به وسیله این پالت‌ها می‌توان وسیله ها را جابجا کرد و از مزیت های مهم پالت پلاستیکی،  امکان استفاده از لیفتراک برای جابجایی آنها می باشد. پالت پلاستیکی سبک بوده و مقاومت بالایی دارد همچنین می توان با هزینه ی مناسب آن را تهیه نمود.

 پالت ها به دلیل بهداشتی بودن و جنس مرغوبشان برای انواع کالا ها مانند مواد غذایی نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند. پالت پلاستیکی 130×110 بادوام و کاربردی بوده و توسط ایران پلاستیک در کیفیت بسیار بالایی به فروش می رسد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرد.

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول